E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Emėrtoni kėtė mal dhe fitoni 1 mijė dollarė

Publikuar: 21.09.2013 | 10:50
Lexuar: 943 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aida halilaj (21/09/2013 14:21:54) buda

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime