E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drejtoresha e magazines Vog, Ana Vintur per rreth 20 vite po mban te njejtin model te kepuceve. Keto jane dizajnuar special per ate nga ana e Manolo Blanik qe nga viti 1994.
Drejtoresha e Vog, 20 vite me modelin e njejte te kepuceve (FOTO)

Secilen sezone disa pale kepuce te njejta dhe me ngjyre te trupit arrijne ne adrese te Anes.

Ky model i kepuceve edhe pse eshte shume i vjeter, Blanik per here te pare i ka prezantuar ne javen e modes ne Londer, duke dashur qe ti ekspozoje ne nje mase sa me te madhe. Kushtojne 590 euro.
Drejtoresha e Vog, 20 vite me nje pale kepuca (FOTO)
Drejtoresha e Vog, 20 vite me nje pale kepuca (FOTO)
Drejtoresha e Vog, 20 vite me nje pale kepuca (FOTO)

Publikuar: 21.09.2013 | 23:40
Lexuar: 956 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime