E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nderkaq mesohet se tema kryesore e filmit perqendrohet ne luften ndaj dhunes se grave dhe diskriminimit femeror.
全ekreti段 Madonna-s

Publikuar: 24.09.2013 | 12:38
Lexuar: 1017 her
Printo PDF format Shto n,..

Komentet

Ndalohet prdorimi i gjuhs denigruese dhe fjalve ofenduese ndaj individve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet q s`kan t bjn me temn e artikullit. Moderatort mbajn t drejtn e fshirjes s komenteve q thyejn rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime