E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Instituti i Historisė i Tiranės i promovoi nė USHT botimet e dy viteve tė fundit

Publikuar: 26.09.2013 | 15:25
Lexuar: 1640 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime