E diel, 25.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i Komunės sė Gostivarit, Nevzat Bejta pėr vizitė zyrtare nė Danimarė

Publikuar: 27.09.2013 | 14:02
Lexuar: 921 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime