E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografia po ben xhiron e botes ne shume media boterore sa qe tregon se Eliza ka lindur qe te behet yll kinematografik...
Ne moshe te re, Eliza Dushku takoi Brad Pittin

Eliza Dushku ishte nje vajze me shume fat, pasi ka pasur rastin qe te takoje yllin hollivudian ne moshe shume te re.

Fotografia po ben xhiron e botes ne shume media boterore sa qe tregon se Eliza ka lindur qe te behet yll kinematografik...

Publikuar: 28.09.2013 | 11:06
Lexuar: 963 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime