E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Flutura: Nuk ka si shqiptaret!
Flutura Zeneli, me trup ne Paris, me mendje ne Kosove...

Publikuar: 30.09.2013 | 08:58
Lexuar: 3738 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
zogu (16/10/2013 20:46:43) cka je desh moj cike ashtu
blerim (24/04/2014 05:42:36) Esht ka lip hasanin se ka shku me maren fazlin po ruju oj nazife se pota ngjul naj sneaks naj kush
Flutura ZENELI (04/11/2014 12:33:06) Ju lutem ti heqni keto fotografi nga kjo intervise qe e kam bere me nje nga gazetaret ...por une kurre nuk i kam dhene keto fotgrafi ...keto jane fotografi private dhe nuk kam deshire te qarkullojne ne interenet .Ju faleminderit dhe pune te mbare
Bucko (02/05/2016 21:22:40) Najlepsa na suncani breg

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime