E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jane mbushur rruget me uje dhe jane permbytur shtepi ne Mostar te Bosnjes dhe Hercegovines per shkak te motit me shi naten e mbremshme...
Mostar, moti me shi, qyteti ne uje (FOtO)
Me poshte ju sjellim foto nga gjendja aktuale e Mostarit i cili naten e mbremshme ka qene nen uje..
Mostar, moti i me shi, qyteti ne uje
Mostar, moti i me shi, qyteti ne uje
Mostar, moti i me shi, qyteti ne uje

Publikuar: 30.09.2013 | 10:48
Lexuar: 2391 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime