E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti merr pjesė nė Konferencėn vjetore tė Observatory Magna Charta Universitatum“ nė Universitetin e Bolonjės

Publikuar: 01.10.2013 | 11:21
Lexuar: 1462 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime