E enjte, 18.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Asma al -Assad e “shpėrfytyruar”, ku ėshtė, first lady e dikurshme?!

Publikuar: 03.10.2013 | 11:14
Lexuar: 967 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime