E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i komunes se Cairit, z. Izet Mexhiti ka pritur sot fituesit e KK Forca Cair...
Mirėpriten fituesit e KK Forca - Ēair

Publikuar: 07.10.2013 | 17:34
Lexuar: 1179 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime