E diel, 15.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Asfaltohet rruga, rregullohen trotuaret dhe parqet midis Zonės sė 7-tė dhe lagjes Maleardi

Publikuar: 18.10.2013 | 15:11
Lexuar: 1266 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime