E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė, Prof. Dr. Vullnet Ameti mori pjesė nė Akademinė pėrkujtimore kushtuar Komandant Ilirit

Publikuar: 21.10.2013 | 14:17
Lexuar: 1069 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime