E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

NJOFTIM: Nesėr (tė Martėn) nė autostradėn Gostivar - Tetovė, do tė zhvillohet aksioni pėr simulim ndeshje nė komunikacion

Publikuar: 22.10.2013 | 10:25
Lexuar: 1379 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime