E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Krahas asaj, brunja seksi eshte pare edhe ne Blok 70, aty ku edhe gjendet tregu kinez ne Beograd, pas shoppingut qe ka bere aty ajo eshte drejtuar per ne shtepi me transport publik.
Deputetja qe shkon ne pune me transport publik
Publiku serb eshte shokuar pas deklarimeve te njeres prej deputeteve me te bukura ne parlament Nevena Adzemovic e cila ka pranuar se nga shtepia ne pune vozitet me transport publik.

Krahas asaj, brunja seksi eshte pare edhe ne Blok 70, aty ku edhe gjendet tregu kinez ne Beograd, pas shoppingut qe ka bere aty ajo eshte drejtuar per ne shtepi me transport publik.

Deputetja qe shkon ne pune me transport publik


''Po, vishem tek kinezet dhe nuk turperohem, aty gjej roba adekuate per ne pune, blej canta, maica por madje edhe te brendeshme, nuk shoh gje te keqe ketu, pasi e njejta veshje gjendet ne butiqe por me cmime jonormale. Kur dikush ka stil dhe din te bej kombinime, nuk duhet shume pare dhe lirisht mund te blej tek kinezet, nuk i duhet aspak stilist''.

Ajo ka zbuluar se gjate shoppingut ne tregun kinzes ka pare edhe shume personazhe te njohur publik por behen sikur nuk e njohin.

''Ka shume personazhe te njohur qe vishen aty, por kete gje e fshehin, nje dite takova nje kolegen time dhe sinqerisht doja ta pershendes nderkohe qe ajo ktheu koken dhe beri sikur nuk me njohu. Vertete eshte e paimagjinueshme kur njerezit jane te kompleksuar, mua me duket qesharake kjo gje, pse te fsheh vendin ku blej?''.

Deputetja qe shkon ne pune me transport publik

Deputetja qe shkon ne pune me transport publik

Publikuar: 22.10.2013 | 16:43
Lexuar: 6575 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime