E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vizitė pune nė fshatin Sellcė

Publikuar: 30.10.2013 | 20:21
Lexuar: 3535 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Hajdari (31/10/2013 20:45:41) cello teuta sivet smunda tvotoj se perndryshe pa ta dhon taj 1 vote nuk e lo 1 i madh per katundin qe ma shum i falenderohena xhixhes se pa at kurxho hic puna

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime