E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drejtorė tė shkollave tė mesme mbėshtesin dhėnien e provimit nė lėndėn e matematikės nė maturėn shtetėrore

Publikuar: 05.11.2013 | 18:08
Lexuar: 2474 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime