E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Histori: Ēfarė ka ndodhur mė 7 nėntor?

Publikuar: 07.11.2013 | 23:59
Lexuar: 1099 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
alb (05/01/2014 06:42:09) Histori - Ēfarė ka ndodhur mė ….jane shkruar nga Astrit Lulushi, Ju lutem vendosni emrin e autorit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime