E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pasdite me Dhimiter Orgockan

Publikuar: 09.11.2013 | 19:15
Lexuar: 1969 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Eglantina Mandia (09/11/2013 23:15:18) Dhimiter e Dhorke Orgocka kane qene miqt e mij,dhe e kuptoj shume mire sa e veshtire ka qene per regjisorin te humbte shpirtin e tij binjak.Dhorka e plotesonte si njeri dhe dashuria e saj s,njihte kufij.I uroj Dhimitrit jete te gjate dhe pune te mbare per realizuar enderrat e tij,se ne fund te fundit c,eshte nje njeri qe i humbet enderrat e dorezohet.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime