E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

I ri dhe me shume ambicie, Armend Fazliu rrefen ne kete interviste ambiciet e tij...
Une politikėn e llogaris mision...

Publikuar: 09.11.2013 | 19:33
Lexuar: 1436 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime