E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dreri i vogėl, pesė muaj me njė shigjetė nė hundė! (foto)

Publikuar: 13.11.2013 | 15:15
Lexuar: 4764 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime