E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe pse ka kaluar shume vite, ajo mbetet ikone e bukurise..
E mahnitshmja Kate Moss (FOTO)

Linja perfekte edhe ne nje moshe te shtyre, kete femrat mund ta vertetojne edhe tek modelja e njohur Kate Moss e cila duket e shkelqyer...
E mahnitshmja Kate Moss (FOTO)
E mahnitshmja Kate Moss (FOTO)
E mahnitshmja Kate Moss (FOTO)

Publikuar: 13.11.2013 | 23:36
Lexuar: 1006 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime