E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kur gazetaria e ndryshon dioptrinė e vrojtimit

Publikuar: 04.03.2010 | 17:46
Lexuar: 2561 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Hamdi Zyberaj (05/03/2010 04:59:28) Te Lumt O Emin Azemi se Shkrimi Yt asht me se e vertet.
Le ta die Nazisti NDR Kristoph Heinzle, se Destanet sen i mposht ai me dallaveret e dikujit. I gjith Populli shqiptar pret te del e drejta ne drit se Gjermanija Ka Drejtesi. Me ate Gjermani dhe me Mencuri Destanet e merijen te bahen Partner Me NATO.
qani nesimi (05/03/2010 14:06:37) i nderuari Emin Azemi, fjalet tua gjithmone kane qene ne mbrojtje te te drejtes, edhe kete here e deshmove nje gje te tille. Ne ne Maqedoni nje here arritem te kemi nje gjigant qe i ndihmon shqiptaret (pasi te vegjel kemi disa), edhe ate deshen te na e njollosin. Shkrimi yt ka qene vertete shume i qart dhe i thukt.
Drita ,Berlin (05/03/2010 14:24:54) A sikur ta dija ku e ka burimin ki Kristoph qe e ka shfridzue shtepin e njohur gjermane NDR, sikur te kish qen Lazim Destani me nji shtet si Maqedonija Do kish pas probleme me shtetin policor, por aj Jeton ne Gjermani dhe Ati ka Ligj,ka Drejtesi.shpejt do dale ne shesh Trathtari Kristoph Heinzle dhe kush ri pas tij.
fidani,duisburg (05/03/2010 14:30:00) krejt kjo asht loj konkurente kan dasht me ja prish vetem imicin dhe me e shti Nato,n ne dyshim.
agim kurtishi (05/03/2010 15:53:09) Nė kėtė koment timin do tė thoja 'No comment',
Z. Azemi, gjithmonė jeni dėshmuar pėr profesionizmin tuaj, edhe kėsaj rradhe e kishe qėndisur shumė bukur. Vetėm njė i krisur do ta besonte veglėn - Christoph Heinzle ndėrsa ēdo lexues e ka tė lehtė ta sheh tė vėrtetėn.
I uroj Destanėt pėr suksesin e tyre nė biznesin ku ushqehen mijėra familje.
Ylber Shefkiu (06/03/2010 05:36:08) Christoph Heinzle nje gazetar(idiotesk)medioker ,me siguri ka qene nen presion te alkolit pa fije turpi shkruan te paverteta per nje compani vertete shqiptare. Gazetari u dekorua nga gjykatat Gjermane me cmimin ,,Mbylle gojen'' genjeshtare.Ecolog ka qene eshte dhe do te jet gjithmone e paster.Une besoj qe pronarin e companis e bejne ende ma te forte deklaratat e tilla.Urime dhe pune te mbare gjithe stafit te Ecologit jeni numer 1.
bislim Jaha (06/03/2010 15:50:10) [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]

e keshtu drejtesija ta mbyll gojen dhe ta ven drinin,si NDR dhe Kristofit qe shpifen lloj lloj te pa verteta. ROFT DREJTESIJA qe i mbron te drejtit,si Familjen Destani dhe Ecolog AG.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime