E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkurte Fejza prezanton familjen e saj (FOTO)

Publikuar: 17.11.2013 | 19:34
Lexuar: 9043 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Yll (06/07/2014 19:59:11) Shume palidhje sidomos gresa si lesbike
ali tetova (26/01/2015 23:00:18) ju deshiroj suksese edhe metutje je me e mira dhe me serioze

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime