E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press


Publikuar: 21.11.2013 | 15:32
Lexuar: 5392 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lirie (26/03/2015 13:36:52) Une mesoj ne kete shkoll.Jam ne klasen e VII-3
Esht nje shkolle shume e mire

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime