E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dizajnerja e modes Blerina Kllokoqi Rrugova permes nje albumi ka rikujtuar diten e dasmes me djalin e ish presidentit Rrugova!
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)Permes nje albumi te prezantuar tek miqte e saj, dizajnerja e njohur Blerina Kllokoqi RRugova ka rikujtuar diten e dasmes me djalin e ish presidentit Rrugova, Mendimin.

Tashme ajo pervec suksesit qe gezon ne boten e modes dhe spektaklit, Blerina eshte nene e dy femijeve te mrekullueshem!

Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)
Nostalgji, Blerina Kllokoqi Rugova rikujton diten e dasmes (FOTO)

Publikuar: 22.11.2013 | 01:09
Lexuar: 15560 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime