E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i komunės sė Likovės, Sadulla Duraku vizitoi Prekazin

Publikuar: 05.03.2010 | 11:37
Lexuar: 5261 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rasim (26/03/2010 14:14:58) sas aaaaaaaaaaaaaaaaa sssddddddddddddaaaaaaaaaaaaassssssssssss sssssssssssssssssssssddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime