E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotoreportazh nga maja mė e lartė e Sharrit - II

Publikuar: 24.11.2013 | 21:25
Lexuar: 3179 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
VINI (26/10/2016 17:40:24) REPOTAGJI

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime