E enjte, 14.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT u promovua libri mė ri i albanologut Robert Elsie dhe Bejtullah Destanit

Publikuar: 27.11.2013 | 00:24
Lexuar: 1126 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime