E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tetova, mes valėve tė sė kaluarės dhe tė tashmes

Publikuar: 07.03.2010 | 18:32
Lexuar: 6484 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
enver (08/03/2010 18:24:14) emak perzi zhanrin!!!!!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime