E mërkurë, 24.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT mbahet kremtimi i 1.700 vjetorit tė arritjes sė marrėveshjes tė njohur si Edikti i Milanos

Publikuar: 07.12.2013 | 17:08
Lexuar: 898 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime