E diel, 15.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komunės sė Gostivarit do t'i ndahet Ēmimi Evropian pėr praktikat mė tė mira 2013

Publikuar: 08.12.2013 | 11:07
Lexuar: 854 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime