E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tėrmet nė Kosovė, epiqendra nė Istog - dridhjet ndjehen edhe nė Shkup

Publikuar: 10.03.2010 | 22:13
Lexuar: 7150 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
agim (11/03/2010 00:25:41) aaaaaaaaaaaaa runu njerz se vallhin jav dridh edhe ju sakaton krejt a se jei mesu ju me te njofshum ska te aj me te jofshum a te kall vallahin a po e he qekjo eshte qe thojn ta kall barin ner am a hahahhaha mo u tutni njerz se bahet mir
elisa (11/03/2010 05:19:05) mos u frikni, ajo cka ka me u be do behet..Zoti na rujt
masari (11/03/2010 15:19:58) ne emer timin the ne emer te familjes time nese kini nevoj per ,,ushqi..ven banin..veshje,,ju lutem kontaktoni ne imajl..masarlitaj14@hotmail.com
alban (11/03/2010 19:00:12) keni kujdes
kumrie (11/03/2010 21:21:56) nuk duhet te friksohem zoti na ruane ...se qka vjen prej zoti ne skem qa bejem ..kto jan fenomene natyrore
muhamet (11/03/2010 22:23:41) ju pershendes dhe ju porosit mos u tutu se teper toka qe esht duke na bajtur se e tranaum token qka jena duke ber ne njerzimi sidomos ne kosov.plus na njerzim veq po kshyrmi me hanger njeri tjeterin e skemi dashuri dhe mirkuptim ne mese veti veq dre****i ka qu per prap pshtetun te zoti.zoti ju shperbleft me te mira.
qlirim zuka (11/03/2010 22:33:15) ishalla vetem ne duar te zotit
adelinna (11/03/2010 22:52:29) ehhh valla ZOTI kta e ka quu per shumm arsyje e kur nuk e rrzjo qeverin e mi myt krejt ata hajnat me krye me at hajnin e madh
binak (11/03/2010 23:03:54) ej ju tan fleni fleni e termetin nuk pe ndini hiq naten se po jau dridh hehehehehe b_3risha@hotmail.fr
migena (11/03/2010 23:42:26) keni kujde shum te madh .........mund te ndodhin pasoja te ndryshme
dritoni (12/03/2010 02:46:24) oooooooooooooo shqiptar mir asht tuna ba edhe ma shum dohet se jena\ qu pesh e spo e ngjohim kerkan po menojm se veq na jena ketu jo jo ka edhe ma te mdhes se na more a e dini keta jena tu u munu mi hangr najni tjetrin more edhe mi pa keq nuk shkojna mi nimu po munohum mi myt krejt tutni kapak se katastrof qfar gjinsh jena ba more toka shum osht tu na majt more tung ntm gjith mni ju qka jeni ne shpija 1 katshe po ata qe jan ne banesa ma shum tung tung
SOKOL (12/03/2010 03:29:35) PERSHENDETJE TE GJITHVE MOS E MERNI NGAT ZEMRES SE SKA MO termet tash kan me kon disa dridhje vogla 2 3 ball ato as nuk i hetoni si sod me 11.03.2010 ka ora 11;00 ka pas termet po nuk vrehet fleni shlire tung nga noli cimi
burim (12/03/2010 18:27:31) ooo SHIPTR KU DO QE JENI MOS U FRIGONI NGA TERMETI SEPSE AJO ESHT LAJMRIMI I NJERZVE KU MOS ME KAN TERMET SE NJERI NJERIN DON ME HANGER E NUK PO DIN A KA ZOT KUN A JO E KAN HUP BESIMIN TEK ZOTI ALAHU I KRIJON TE GJITHA SI NJERIUN TOKEN E GJITHA SE NUK I DIM NA ALLAHU EDHT PER MU GJEJA MA E SHTREJT NE BOT JU KISHTA THAN SHIPTARVE EDHE PSE JAM 15 VJEQAR KAM BESIM NE ZOT JU PERSHENDET BURIM HAJZERAJ NGA UQA KUMUNA ISTOG TUNG NGAAA BULI
enisa (12/03/2010 22:27:42) mos u frikoni sepse ju jeni ne duar te zotot
egzoni (12/03/2010 22:41:30) o shiptara mos u tuteni.veqe nje mos harroni se zoti osht ma i madha se na.vetem e kishi ba nje lutje te madhe te shiptart mos boni paniki.se nuk eshte hera e para. me falni per kto fjala
haxhileri (12/03/2010 22:47:34) mos bon paniki ne vende poblike per termeet ju kisha lut
nana (13/03/2010 00:23:11) qka esht shruar prej zotit ka me ndodh.askush smundet me ndal.ne duar te zotit jemi.zoti na ndihmoft.askush ne bot as enti szmiologjik as askush ne bot smundet me dit kur ka termet .vetem aj i madhi e din ZOTI edin.
Dauti (13/03/2010 00:48:08) Nuk ashtė asgjė e jashtėzakonshme pse ashtė dridh toka janė normale keto levizje mos degjoni rrėna e propaganda se na per propaganda ja kem zanat do jan ma te rana do jan ma te lehta nuk ka nevoj per friksim te njerzve Kosova nukė ėshtė ne zonen me rrezikshmeri te lart per termete sak asnji rrezik nuk do te ket tjera dridhje ma ose do te jen shum te vogla.
niti (13/03/2010 07:41:04) Me respet t emadh ju pershendet te ghith at aqe lexojn e sa per termet mos u tutni se qka vjen mir se vjen prej ALLAHIt her do dur para zotit do te dalim e mos u tuti ku mos meu dridh toka se qysh jena ba na a mir se po na man toka skem deshir t ashohim njeri tjetrin ma mir se veten ALLA-ALLA
adelina (15/03/2010 01:45:09) pershendetj keni ju deshiroj te mos perserit nje gje e till edhe pse e kopem token si ne mes veti nuk qojm dashuri po veq urretje kjo e bon qe temtit te mos ka te dalur
qazim iberdemaj (17/03/2010 01:15:53) oooo jan tranu shqiptaret jan ba ma zi si magjupt e gabelt veq desh po rrin e spo e din zotin mi kry mir po na bon se ni dot veq edhe kur te deshen krejt tung tung
murseli (17/03/2010 01:35:03) a ka ne kosove mjete per lajmrime te mehershme per lekundje te reja ju flm
niti (12/04/2010 00:19:28) kur do te ket termet ne dukagjin dhe sa do te jet i fuqishem perafersisht
aldrini (13/10/2010 21:32:33) termet gjilan perseri NE ORA 22 E 27 MINUTA MOSU TUTNI O NJERZ SE AS GJILANI AS ISTOGU AS PEJA AS KOSOVA NE PERGHETHSI SKA TERRMETE TE FUQISHME SE KOSOVA NUKASHT ZON ERREZIKUT TE TREMETEVE SI NE BOT POR DUHET ME BESU TE ZOTI FLME 13 10 2010 NE FERIZAJ BASHKUMI
kadrija (13/10/2010 21:42:19) aka kosova njerz apo mjete per tamatur epiqendren e termetit KUKANDOLLUR APO SA ESHT SHKALLA E TERMETIT SHUM HER KA GODITUR KOSOVEN NE VITIN 2002 EGODITI GJILANI KUR SHLKLLA ETREMETIT ISHTE 5.9 DEME KISHTE SHUM ITOGUN EGODITI PEJEN E GJAKOVEN ME SHKALL 3.6 AKAMUJT ME MAT SAKT PERGJEGJSIT KOSOVAR
FERIZI FERIZAJ (13/10/2010 21:46:37) gjilani ugodit ne vitin 2002 istogu peja GJAKOVA FERIZAJI PRISHTINA NE VITIN NE MUJIN PRIDH 2010 PRAP GJILANI NE MUJIN TETOR TE VITIT 2010 AJAN SHENJAT EKJAMETIT 2012 FERIZI FERIZAJ KOSOVA
musa (24/11/2010 22:37:56) SA IPERKET TERMETEVE NE KOSOV SIQ KAN NDOLLUR PREJ VITIT 2002 GJILAN E NE VITIN 2010 NE ISTOG PEJ E GJAKOV KOSOVA NUK ESHT EPIQENDRA E TERMETEV POR GJITH TERMETET PONA VIN NGA SHTETET Q K****A SIQ ASHT SERBIJA E MALI ZI GJITH HER ME SHEKUJ E ME VITE KEMI PAS VETUM TE K****A NGA KTO DY SHTETE POR edhe na si popull jemi qu pesh nuk kemi qef me pa mir njanin tjetrin por duhet tadim se jemi duke eshkelur me dykabet gjakun e deshmorve kosovar edhe zoti nuk na duron ne pak ekemi qka esht kandoll ne kosov me falni nashti dikujt nuki pelqen por nje gje etill kosov esht duke ndollur flm besi kaqanik gjilan
egzoni (24/11/2010 22:42:54) EBESOJ DHE ASHTU ESHT se na si popull nuk edojm askend ne edim qka kaber serbija ndaj popullit shqiptar ne si popull jemi duke shkelur jo me dykabet por me gjith trupin gjakun e deshmorve por zoti nuk naduron ni gje te till flm ferizaj egzoni
fadil (24/11/2010 22:46:39) NUK KA TE BER KJO PUN ME DISA FJAL SIQ POJ SHO TE SHKRUARA TERMETI NE VERTET NUK EDOJM NJERIN TON POR EDIM QKA KABER SERBIJA FASHISTE NDAJ POPULLIT KOSOVAR FLM FADILI,,,,,,,, KAQANIK
ADNANI LIPIJAN (24/11/2010 22:49:37) kjo tem nuk ka teber me gjakun e askujt por ka te bej me termetet kosov e ne veqanti gjilan istog e pej gjakov ndoshta njerzit jan mate k****ne kto qyttete ahhahaha LIPIJANI
MILAIMI SHTIME SHTIMEE (24/11/2010 22:55:50) KTU POSHO SHUM TEMA TE NDRUSHME GJDO FATKEQSI NATYRORE esht nje shenje e e njerzimit te cilet nuk mendojn qe ka zot por zoti asht nja dhe aj ishe te gjith kudo qe jemi gjdo ne edim EDIM QE JEMI QU PESH POR DOTNA VIJE DITA QE DOT JAPIM LLOGARI SECILI PER VETI SE GJILANIN E ISTOGUN PEJEN E GJAKOVEN E KA DRIDH POR NDOSHTA DOTI PERFSHI GJITH BOTEN VITET NE VIJIM 2012 FLM SHTIME
;;;;;//////// (24/11/2010 23:00:04) ne kosovaret jemi ba shum te mequr por mes umundoni me kan ma te mequrit ne bot hajt moree SE NE KOSOVARET NUK DIM KURGJA HIQ KQYRNI PAK GJERMANET AMERIKANET FRAQEZET E ZVICRANET AGLEZET SIQ JAN SHUM MATE MEQUR FLM HAHHAAH PEJA
OOOOOO (24/11/2010 23:08:02) gimi ferizaj NE KOSOVARET JEMI POPULL MA IMENQURI NE BOT NUK JEMI NJERZ NAIVA NUK ENDRROJM FEJEN DH AS QE DUHET ME MENDU NE KOSOVARET SE GJERMANT E AMERIKANT E TETJERT JAN MATE MENQUR NE JEMI DIM DHE JADALIMGJITH HER FITIMTAR NUK BON AS NUK DUHET ME MENDU QE JEMI NJERZ TE KQINJ APO SIQ THUHET NE KTO KOMENTE NGA DIKUSH NEVE NAKA SHKATRU SRBIJA ME VITE NAKA VRA E MASAKRU POR KURR NUK KEMI MENDU QE TANDRROJM FEJEN MENQURIN POR ERUAJTEM MOMENTIN DHE E PERZUNEM SERBIN NGA KOSOVA ASESHT KJO MENQURI E KOSOVAREVE PO ZOTRI PO SIPOPULL ME DYMILJON BANOR ETREZUAM GJIT BOTEN DHE GJITH BOTA NA PERKRAHU ME MJETE LUFTARAKE NAJ PERZURI SHKAUN PREJ KOSOVE ASASHT KJO MENQURI E KOSOVARVE PO PO KJO ESHT MENQURI FERIZAJ GIMI
d.g (28/11/2010 13:34:01) gjith mon jemikan popull i dalluar nga tetjeret ne shqiptaret jemi dhe dot jem gjith her flm egzoni g j i l a n ko o s o v a
jsip ahsauid (15/03/2011 19:25:05) aaaaaaaaaaaaa
huuuuu (15/03/2011 22:16:23) ahuhauhuauahuhauha po menoni qe pernime kurr nuk bahet veq i madhi Allahu e din po mos folni palidhje
arbeni (24/03/2011 00:02:32) o ju njerez kijani friken allahut asht e mundshme te na denoj ne kosovaret allahu sepse asht hap me te madhe prostitucjoni kamata .kredia bastoret e shum te k****a te tjera qe jan ne kundershtim me allahun andaj kur ta teprojm vjen denimi i allahut allahu i rujt te gjith muslimanet dhe ata te cilet jakan friken allahut.allahu na rujt prej se keqes.
nderim (04/04/2011 13:24:48) ne bor
anesa (17/05/2011 23:38:28) Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
hajrie (26/03/2012 15:30:53) o zot i madh ndihmona
Ibish Pumpa (28/11/2012 18:21:43) Ibish Pumpa ju pershendet te gjithve veqanarisht gurbetqaret dhe Istogalit, mos u tutni se termetet jon gjana qe ndodhin kur e ki Zobin Potokun ngat edhe arushat kajher po vin posht. Hajde Ciao Ciao ju pershendet Ibishi nga Pumpa e shtetit. Hajde Tung Tung.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime