E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Banka Botėrore do t'i ndajė Shqipėrisė debi prej 100 deri nė 200 milionė dollarė

Publikuar: 11.12.2013 | 10:24
Lexuar: 718 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime