E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqipri-  Biznesi kėrkesė pėr dialog:Tė shtyhet paketa fiskale, Rama tė nisė konsultimet

Publikuar: 14.12.2013 | 18:28
Lexuar: 811 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime