E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Greqia do tė dalė nga recesioni nė vitin 2014, kumtoi Banka Qendrore

Publikuar: 17.12.2013 | 16:59
Lexuar: 726 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime