E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

FMN-ja dha pėlqim pėr kredi prej 300 milionė eurove pėr Shqipėrinė

Publikuar: 18.12.2013 | 12:02
Lexuar: 775 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime