E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Testimi, pyetjet publikohen nė uebfaqen e MASH-it

Publikuar: 25.12.2013 | 18:26
Lexuar: 1396 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
elmar (12/05/2014 21:24:53) dua ti di pyetjet e testit ekstren

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime