E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pyetjet pėr testimin ekstern do tė jenė tė qasshme sonte pas orės 21

Publikuar: 25.12.2013 | 18:28
Lexuar: 1156 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
leona (12/05/2014 21:19:04) pyetjet e testit ekstrem
emel (16/05/2014 19:55:42) pyetjet e testit ekstren ne matematike

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime