E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

GeorgievskiI: Pas 15 vitesh Maqedonia shtet  Shqiptar

Publikuar: 27.12.2013 | 11:37
Lexuar: 1001 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Qamil (05/01/2014 20:41:13) Nuk mendoj se do behet shtet musliman, por jam me bindje te fort se pas nje kohe do te jete e dominuar me popullat shqipetare dhe padishim do te udhehiqet nga shumica e popullates qe do te jete, ne baze te normave dhe ligjeve demokratike

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime