E hënë, 19.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Buxheti i Tetovės pėr vitin 2014 do jetė afėr 27 milion euro

Publikuar: 27.12.2013 | 13:48
Lexuar: 1173 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime