E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dimovski: Maqedonia nė maksimum t'i shfrytėzojė mundėsitė pėr prodhimin mė tė madh tė ushqimit

Publikuar: 03.01.2014 | 09:57
Lexuar: 807 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime