E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kėshilla si tė mbillni lule

Publikuar: 08.01.2014 | 13:17
Lexuar: 8334 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sara (08/05/2014 15:02:30) pershendetje !ju falenderoj per keto keshilla te arta ,ju lutem me trgoni se qfar plehu duhet perdorur per lulen Palma e dua shum ket lloj te lules por nuk kam njohuri per mirmbajtje ju faleminderit shum !
pres nje pergjigje
eduart (10/06/2014 07:19:21) kam dy gardhenja edhe me zverdhen gjethet. amund te me shpjegoni dicka me shum faleminderit
PANDELI (08/10/2014 19:29:04) SHUME FALEMINDERIT PER KETO KESHILLA, JANE SHUME TE VLEFSHME PER SECILIN
Pepa (11/03/2016 22:06:21) Kam Lule azalea por nuk di di ta mbikqyr ju lutem me tregoni

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime