E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hekurudha nga Gostivari drejt Kėrēovės prej sot nė mėngjes ėshtė hapur

Publikuar: 18.03.2010 | 15:05
Lexuar: 1994 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ardita (21/04/2010 13:51:00) o me hankshi ne bith se sini kurxha hiq veq premtoni e kurxha zbani
Shem Sojeva (23/04/2010 16:17:55) Ju kisha lute te me drejtoni ne adrese te sakte se ku mund te gjej te dhena te sakta lidhur me ndertimin e hekurudhes ne Kercove gjate viteve 1912-1915 ku ne ate kohe Stergjyshi im Vdiq atje dhe sot e kesaj dite kurr skemi pase asnje fakt lidhur me kete rast. Do tu isha shume mirenjohes.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime