E mërkurë, 28.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Seksi me qeteson dhe per momentin jam shume e tensionuar”, rrefen per “Mirror” 43 vjecarja, e cila shton se mbi te gjitha deshiron t’i perkushtohet femijeve Brandon e Dylan
Vetėm seksi mė qetėson


Per Pamela Anderson, te jesh single ka dy ane te medaljes, nje e mire dhe nje e keqe.

Sipas biondes amerikane, mungesa e seksit eshte ajo qe ia prish lumturine e te qenit single.

“Seksi me qeteson dhe per momentin jam shume e tensionuar”, rrefen per “Mirror” 43 vjecarja, e cila shton se mbi te gjitha deshiron t’i perkushtohet femijeve Brandon e Dylan.

Pas historise jo te gjate me Kid Rock, Pamela shkoi ne altar per te treten here me Rick Salomon, i njohur edhe si ish i dashuri i Paris Hilton.

Por pak muaj pas celebrimit, ata u divorcuan. Qe prej asaj kohe (shkurt 2008), Pam nuk ka nje lidhje te qendrueshme. “Jam nje romantike e lindur dhe shume here me eshte thyer zemra. Per momentin jeta ime jane femijet. Nuk e kam takuar ende personin e duhur qe te kujdeset per ne”, thekson ish protagonistja e “Baywatch”.

Publikuar: 18.03.2010 | 02:15
Lexuar: 4956 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xhulio emini (27/03/2010 20:57:36) a do e bejm nje her bashke se e kam 1.80cm
titti (27/03/2010 22:57:48) a kisha mujt me kan me ty te pakten nje kafe me pi e bisedu live per ket pun kthema sms ne ket adress
hajdar (05/11/2010 14:36:06) si seksi ska kush din me ba sex

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime