E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetarja e Komunės sė Tetovės, Teuta Arifi u takua me kryebashkiakun e Tiranės, Lulzim Basha

Publikuar: 11.01.2014 | 13:19
Lexuar: 1373 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime