E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

108 milionė denarė pėr veprimtari shkencoro-hulumtuese nė vitin 2014

Publikuar: 15.01.2014 | 14:09
Lexuar: 1089 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime