E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Profesor Asan Idrizi doktor i ri i shkencave tė inxhinierisė sė mjedisit

Publikuar: 17.01.2014 | 15:53
Lexuar: 2625 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime