E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Politikanėt milionerė nė shtet tė varfėr

Publikuar: 03.02.2014 | 11:49
Lexuar: 981 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Xhaxhi Lakmitar (07/02/2014 12:21:20) Edhe une e kam te njejtin mendim sikurse ai i Z. Pretenit,une personalishte punoj 16 ore ne dite veq e veq per shkollim te tre djemve te mi te cilet i kam derguar ne fakultetin e shkencave politike, ku edhe pres prej tyre qe parat qe i kam investuar ne ta , te mi kthejne ne miliona,normal pasi te behen politikan dihet,
inshalla deri qateher i rrezojne keta te sotmit e vine tani ata ne pushtet dhe normal arrijme te suksesi( gjitheqysh),veq let te hyne ne politik

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime