E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kelmendi: Thaēi e Veseli nuk ishin themelues tė UĒK-sė, ata i solli Ali Ahmeti

Publikuar: 07.02.2014 | 14:53
Lexuar: 1591 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime